Special events transportation services

Wynajęcie auta klasy Premium na spotkania biznesowe, rocznice, koncert czy też na prezent okolicznościowy? Jak najbardziej! Transport możemy dla Ciebie zorganizować w sposób profesjonalny i na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to kulturalni i doświadczeni kierowcy, potrafiący przyjąć odpowiednią postawę w otoczeniu ważnych dla Ciebie osób. Zadbamy o to, aby Twój wizerunek prezentował się nienagannie.

Obsługa ważnych wydarzeń to nasza specjalność!

Czy chcesz, aby Twoi goście zostali odwiezieni do hotelu prestiżowym i eleganckim autem? A może spodziewasz się wizyty Twojego partnera biznesowego lub innej, ważnej dla Ciebie osoby? Nic tak nie zrobi wrażenia na tej personie, jak jej odbiór np. z lotniska ekskluzywną limuzyną typu Mercedes czy też BMW. Obsługujemy ekipy filmowe, wspierając ich pod kątem transportu podczas kręcenia materiałów, a nawet udostępniamy im nasze samochody.

Nasza wypożyczalnia aut klasy Premium, zapewnia doskonałą obsługę wydarzeń specjalnych pod względem transportu i budowania pozytywnego wizerunku naszych klientów. Jesteśmy otwarci na współpracę i zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Obsługujemy zarówno okazje prywatne jak i biznesowe. Naszym klientom, gwarantujemy lojalność, terminowość oraz atrakcyjne warunki cenowe. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem.

Write us

Or call us +48 720 889 788