None

Specyfika wynajmu auta na miesiąc

W wypożyczalni pojazdów Black Cars można znaleźć bardzo szeroką ofertę zróżnicowanych modeli pojazdów na wynajem, a w tym również samochodów marki premium, czyli z wyższej półki. Dostępne modele samochodów doskonale się prezentują i znajdują się w nienagannym stanie technicznym. Dzięki temu jazda pojazdem jest w pełni bezpieczna dla każdego kierowcy. Oprócz tego wypożyczając pojazd z oferty firmy można skorzystać z szeregu opcji wyposażenia dodatkowego, które jest uwzględnione w pojazdach.

Wynajem aut na miesiąc

Z całą pewnością można powiedzieć, że wynajem aut na miesiąc jest bardzo dobrym rozwiązaniem z różnych przyczyn. Idealnie sprawdzi się ono przede wszystkim wśród osób, które z jakiegoś powodu nie mają aktualnie własnego pojazdu do dyspozycji. Wśród głównych zalet długoterminowego wynajmu samochodów można wymienić niższe koszty. Cena za dobę jest zdecydowanie mniejsza w przypadku miesięcznego wynajmu auta niż jednodniowego, dlatego warto uwzględnić ten aspekt podczas planowania wynajmu.

Niezbędne formalności

Podczas wynajmu samochodu na miesiąc należy dopełnić wszystkich niezbędnych formalności. Wśród nich można przede wszystkim wymienić podpisanie stosownej umowy, w której zawarte będą wszystkie najważniejsze kwestie związane z wypożyczanym pojazdem, a także sposobem korzystania z niego. W ofercie wypożyczalni Black Cars ubezpieczenie OC, AC oraz NNW wliczone są w cenę, co jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ nie są one dodatkowo płatne. Oprócz tego możliwy jest także wybór innych korzystnych opcji dodatkowych.

Dodatkowe udogodnienia

Wypożyczając samochód w perspektywie długoterminowej warto zdecydować się na pewne dodatkowe udogodnienia, które są oferowane przez firmę wypożyczającą pojazdy. Wśród nich można wymienić na przykład zniesienie limitu kilometrów za dodatkową opłatą lub możliwość oddania pojazdu z pustym bakiem. Oprócz tego możliwe jest także zniesienie udziału własnego, co w niektórych przypadkach będzie korzystnym rozwiązaniem. Warto o nim pomyśleć wcześniej.