None

Jazda samochodem kasy premium bez zbędnych kosztów

Będzie to świetna opcja na spotkania biznesowe, ślub, urodziny lub inne okazje. Przejażdżka luksusowym autem to marzenie wielu osób. Możliwe jest wypożyczenie go na dobę lub dłużej, w zależności od indywidualnych potrzeb. Nie trzeba ograniczać się wyłącznie do podziwiania samochodów premium w magazynach motoryzacyjnych lub przed ekranem telewizora.

Wypożyczalnia samochodów sposobem na podróżowanie wymarzonym autem klasy premium

Samochody klasy premium to pojazdy z górnej półki cenowej. Zaliczyć można do nich auta renomowanych marek, które robią wrażenie pod każdym względem. Wystarczy na nie spojrzeć, aby poczuć prestiż. Wyróżnia je wysoka jakość wykończenia, możliwość uzyskania nieprzeciętnych prędkości, dynamiczne przyspieszenia, najwyższy komfort użytkowania, mnogość funkcji.

W przypadku pojazdów klasy premium można liczyć na szereg udogodnień, dzięki czemu jazda nimi staje się czystą przyjemnością. Nie brakuje też nowoczesnej technologii, komputer pokładowy to skarbnica wiedzy o aktualnym stanie samochodu. Luksusowy pojazd jest naszpikowany czujnikami, można też liczyć na rejestrowanie wszystkiego przez kamerę. Producenci zadbali o wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Wnętrza aut są bardzo przestronne, fotele świetnie wyprofilowane. Każdy może doświadczyć jazdy samochodem klasy premium. Wystarczy zdecydować się na wynajem. Jest to świetna opcja zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Nie trzeba ponosić kosztów związanych z ubezpieczeniem, przeglądem, serwisowaniem, naprawami, zmianą ogumienia. Płaci się wyłącznie stałą, comiesięczną opłatę.

Z nami, w przypadku wynajmu aut premium formalności są ograniczone do minimum, co stanowi kolejną zaletę. Klient nie jest zobligowany do wykupienia pojazdu po zakończeniu okresu najmu. Ponosi on wyłącznie koszty związane z użytkowaniem auta. Stanowią one niewielki procent ogólnej wartości pojazdu. W przypadku firm możliwe jest włączenie kosztów najmu do kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.