Nasze usługi

W naszej ofercie znajdą Państwo znane i cenione luksusowe marki oraz modele samochodów - limuzyny, komfortowe SUVy oraz vany. Naszym klientom, proponujemy wynajem aut klasy Premium z kierowcąnajwyższej półki, doceniane przez użytkowników, uwielbiających połączenie komfortu z bezpieczeństwem. Wynajem limuzyny z kierowcą czy też wynajem samochodów do ślubu, to tylko część usług oferowanych przez naszą firmę.

Wynajem limuzyny z kierowcą

Wynajem limuzyny z kierowcą

Wynajem busów klasy premium z kierowcą

Wynajem busów klasy premium

Transfery z lotniska z odbiorem gości

Transfery z lotniska z odbiorem gości

Corporate Travel

Corporate Travel

Obsługa wydarzeń specjalnych

Obsługa wydarzeń specjalnych

Wynajem samochodów do ślubu

Wynajem samochodów do ślubu

Każdemu, kto decyduje się na wynajem auta z kierowcą w wypożyczalni BlackCars zależy na tym, aby wybrać jak najlepszą propozycje. Zarówno w przypadku podróży prywatnych jak i obsługi ważnych wydarzeń specjalnych, oraz Corporate Travel. Dlatego chętnie dostosujemy swoją ofertę do Państwa potrzeb i zawsze jesteśmy otwarci na różnego rodzaju warianty współpracy.

Troszczymy się o to, aby Państwa podróż wynajętym w naszej firmie autem zawsze przebiegała niezakłócenie i bezpiecznie. Nasi pracownicy, są do Państwa dyspozycji i chętnie pomogą w każdej sytuacji – zarówno w naszej wypożyczalni, jak i już na drodze. Naszym klientom, oferujemy wynajem samochodów klasy Premium z kierowcą, a także możliwość wypożyczenia luksusowego busa do przewozu większej liczby osób. Z naszej strony, zawsze mogą Państwo liczyć na wsparcie, poufność oraz pełne zaufanie.

Nasza flota

Nasi szoferzy

Gwarantujemy Państwu, że nasze usługi zapamiętają Państwo jako definicję jakości, komfortu, pewnego prowadzenia i profesjonalizmu. Decydując się na podróż z nami, punktualnie i bezpiecznie dotrą Państwo z naszymi szoferami do każdego wybranego celu w Polsce i całej Europie.

Nasi specjalnie wyszkoleni kierowcy mają nienaganne maniery i swobodnie mówią w wielu językach: angielskim, niemieckim, ukraińskim oraz rosyjskim. Posiadają oni bogate doświadczenie w prowadzeniu różnych typów pojazdów. Dyskrecja oraz perfekcja to gwarantowany standard zawarty na stałe w naszej usłudze.

Nasi szoferzy

Nasi partnerzy biznesowi

WAW
Dinamo Kyiv
InterContinental
Kyivstar
Mary Kay
UZ
Sun Events
MATA
Vpiska.pl
Fozzy
Nova Poshta
Sojitz
SamYoung

Napisz do nas

Lub zadzwoń +48 720 889 788