Mercedes-Benz GLE 300 d

Mercedes-Benz GLE 300 d

2021

Automat

2.0 245 KM

Diesel

4matic 4x4

Kamera 360

Apple CarPlay

Android Auto

Adaptacyjne światła LED

Klimatyzacja

Podgrzewane fotele

Dostęp comfortowy

Ambient Light

Poszukujesz dużego i luksusowego auta na wynajem w stolicy? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę wynajem SUV Warszawa – BlackCars zajmie się resztą!

Mówią, że rozmiar ma znaczenie. Nowy Mercedes GLE to ogromne auto, które bez problemów pomieści w swoim wnętrzu to, z czym problemy będą miały inne modele z tego segmentu, ale też nie sprawi, że w mieście p…

Czytaj więcej
Oferty specjalne
  • Zbiornik Paliwa Gratis
  • 2+1 na weekend

Cennik brutto

1-3 dni

790 zł/za dobę

4-6 dni

690 zł/za dobę

7-13 dni

590 zł/za dobę

14-29 dni

499 zł/za dobę

1 miesiąc

14000 zł

1-3 dni

4-6 dni

7-13 dni

14-29 dni

1 miesiąc

790 zł/za dobę

690 zł/za dobę

590 zł/za dobę

499 zł/za dobę

14000 zł

kaucja zwrotna brutto

Przy płatności w biurze

7000 zł

Przy płatności w biurze

7000 zł

Ubezpieczenie

OC, AC, NNW

Wliczone w cenę

OC, AC, NNW

Wliczone w cenę

Wymagania

Minimalny wiek kierowcy

20 lat

posiadanie prawa jazdy

1 rok

Minimalny wiek kierowcy

posiadanie prawa jazdy

20 lat

1 rok

Serwis 24/7

Serwis, przeglądy, Opony

Wliczone w cenę

Serwis, przeglądy, Opony

Wliczone w cenę

Limit km

Dziennie

200 km

Tygodniowo

1 400 km

Dwa tygodnie

2 100 km

Miesięcznie

3 000 km

Rocznie

30 000 km

Dziennie

Tygodniowo

Dwa tygodnie

Miesięcznie

Rocznie

200 km

1 400 km

2 100 km

3 000 km

30 000 km

Mercedes-Benz GLE 300 d

Doby

Cena za dobę

Kaucja zwrotna

Całkowity limit km

km

Wydanie samochodu poza godzinami pracy biura

Zwrot samochodu poza godzinami pracy biura

Do zapłaty

Zwróć uwagę

Wybierając tę godzinę zwrotu samochodu, przekraczasz dobę wynajmu. Jeśli chcesz zwrócić samochód później w ten sam dzień, dodaj opcję Wynajem/zwrot auta poza godzinami pracy biura, lub dodaj kolejną dobę wynajmu.

Kto może wynająć auto?


Auto w naszej wypożyczalni może wynająć osoba fizyczna, która ukończyła 20 lat, i która posiada czynne prawo jazdy przynajmniej od roku. 


Kaucja - czy jest wymagana?


W naszej wypożyczalni dysponujemy autami o różnym standardzie. W związku z tym wymagamy opłacenia zwrotnej kaucji podczas wynajmu. Jej wysokość jest uzależniona od konkretnego modelu samochodu. Honorujemy kaucję opłacaną gotówką lub poprzez blokadę środków na karcie płatniczej. Nie wymagamy kaucji tylko w przypadku opłacania wynajmu online za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Najemca otrzymuje kaucję z powrotem w tej samej wysokości od razu po zwrocie nieuszkodzonego samochodu do naszej wypożyczalni. 


Formalności - jakie dane są potrzebne, by podpisać umowę?


W celu dopełnienia formalności wynajmu podpiszemy z Tobą umowę. Potrzebujemy do niej danych z Twojego dowodu osobistego, prawa jazdy, a także informacji o adresie zamieszkania.


Czy podstawiamy auto pod wskazany adres?


Tak, podstawianie auta pod adres wybrany przez Najemcę wchodzi w zakres naszych usług. Jego koszt jest zgodny z cennikiem. 


Czy można wypożyczyć lub zwrócić auto poza godzinami pracy wypożyczalni?


Istnieje możliwość wynajęcia lub zwrotu samochodu poza naszymi stałymi godzinami pracy oraz w niedziele. Należy jednak wówczas liczyć się z dopłatą w wysokości 50 złotych. 


Jakich dokumentów potrzebujesz, aby wynająć auto?

Będziemy potrzebowali jedynie Twojego dowodu osobistego i prawa jazdy, a także karty płatniczej, w przypadku wybrania opcji "wynajem bez kaucji". 


Kto może prowadzić wypożyczony samochód?

Oprócz osoby, na którą będzie podpisana umowa, samochód mogą prowadzić też inni kierowcy. Należy jednak zgłosić chęć prowadzenia przez nich pojazdu, abyśmy mogli dokonać stosownej adnotacji na umowie.


Jak tankować wypożyczone auto?

W momencie wypożyczenia spisujemy obecny poziom paliwa i oczekujemy, że zwrócisz nam auto zatankowane do tego samego poziomu, bez względu na to, ile paliwa zużyjesz. Koszty tankowania ponosisz z własnej kieszeni. 


Czy istnieje limit kilometrów?

Tak. Auta z naszej oferty są różnorodne i mają różne limity kilometrów. Zawsze udostępniamy informację o limitach w umowie wynajmu. 

1-3 dni - 200 km dzień

4-7 dni - 200 km dzień

8-14 dni - 150 km dzień

15-29 dni - 100 km dzień

1 miesiąc 3000 km miesiąc

Za każdy dodatkowy kilometr powyżej tego limitu naliczamy 1,50 zł opłaty dodatkowej.


Czy wynajętym autem można jechać za granicę?

Tak. Możesz poruszać się wypożyczonym samochodem na terenie Unii Europejskiej. Musisz jednak poinformować nas o tym zamiarze i uzyskać nasze pozwolenie.


Czy w trakcie wynajmu można przedłużyć czas trwania umowy?

Tak, możesz dokonać przedłużenia wynajmu. W tym celu poinformuj nas o tym, a zmienimy i wyślemy nową umowę. Będziesz mógł wykonać dopłatę za pomocą przelewu lub płatności kartą płatniczą online.


Czy wypożyczane auta są ubezpieczone?

Wszystkie auta wypożyczane u nas mają aktualne ubezpieczenie. W przypadku szkody z winy wynajmującego lub nieznanego sprawcy Najemca jest obciążany tzw. udziałem własnym. Można znieść udział własny wykupując u nas stosowną opcję. 


Jak postępować w przypadku szkody?


Gdy zatankujesz złe paliwo: jeśli zorientujesz się, że omyłkowo nalałeś złe paliwo - NIE URUCHAMIAJ SILNIKA. Zabezpiecz auto i skontaktuj się z nami - podstawimy samochód zastępczy i zajmiemy się problematycznym pojazdem. 


Gdy dojdzie do szkody całkowitej: jeśli weźmiesz udział w wypadku zadbaj o zabezpieczenie siebie, auta i otoczenia, udziel pomocy osobom poszkodowanym, wezwij policję, a jeśli jest potrzeba, również karetkę pogotowia. Na koniec skontaktuj się z nami i postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami.


W przypadku stłuczki: zabezpiecz auto i otoczenie, w razie potrzeby udziel pomocy osobom poszkodowanym i wezwij policję, a następnie skontaktuj się z nami.


Przebita opona: w przypadku zauważenia przebitej opony zabezpiecz auto i otoczenie i skontaktuj się z nami. Zamówimy mobilną usługę wulkanizacyjną, która naprawi oponę na miejscu lub jeśli to niemożliwe - podstawimy auto zastępcze. 


Stłuczona szyba: jeśli zauważysz stłuczenie szyby w aucie, skontaktuj się z nami. Jeśli odprysk nie przeszkadza w bezpiecznym użytkowaniu samochodu, zostanie on naprawiony po zwrocie. W przypadku wybitej szyby zorganizujemy auto zastępcze. Skontaktuj się z nami w przypadku zaobserwowania stłuczenia lub odprysku. 


Czy udział własny w szkodzie jest konieczną opłatą?

W sytuacji, gdy stłuczka została spowodowana przez Najemcę lub sprawca uszkodzenia auta jest nieznany, wówczas Najemca ponosi koszty udziału własnego - jednorazowej opłaty. Jeśli sprawcą jest inny uczestnik ruchu drogowego, naprawa jest pokrywana w całości z ubezpieczenia sprawcy. Udziału własnego w szkodzie można uniknąć, wykupując uprzednio taką usługę.


Mercedes-Benz GLE 300 d

Mercedes-Benz GLE 300 d

Poszukujesz dużego i luksusowego auta na wynajem w stolicy? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę wynajem SUV Warszawa – BlackCars zajmie się resztą!

Mówią, że rozmiar ma znaczenie. Nowy Mercedes GLE to ogromne auto, które bez problemów pomieści w swoim wnętrzu to, z czym problemy będą miały inne modele z tego segmentu, ale też nie sprawi, że w mieście poczujecie się jak słoń w składzie porcelany. Pojazd naszpikowany jest innowacyjną technologią, luksusami oraz asystentami bezpieczeństwa. Dzięki przestronnemu wnętrzu oraz okazałemu bagażnikowi, samochód będzie doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi, a także dla grupy znajomych, udających się na wspólne wakacje. Decydując się na wynajem samochodu premium w Warszawie, warto zastanowić się nad prezentowanym modelem.

W przypadku tego SUV-a na wynajem, mamy do czynienia z dieslem 2.0, który osiąga 245 KM i 500 Nm. Dziewięciostopniowa automatyczna skrzynia biegów dba o to, aby podtrzymywać silnik w optymalnym zakresie obrotów, a także gładko zmienia przełożenia i nie zwleka z ich redukcją. Wnętrze jest bardzo dobrze wyciszone, dlatego też podczas dłuższej trasy można zatęsknić za brzmieniem silnika. Producent podaje, że auto przyspiesza do „setki” w 7,2 s, co jest doskonałym wynikiem jak na tak duży wóz. Spokojniejsza jazda może również skutkować niższym zużyciem paliwa – średnio auto zużywa około 7,6 l/100 km. Mimo wysokiego prześwitu i zawieszenia, którego priorytetem jest komfort podróżowania, samochód prowadzi się pewnie, stabilnie oraz bardzo intuicyjnie.

Wypożyczalnia Mercedes-Benz GLE 300 d w Warszawie


Jak przystało na markę premium, środek Mercedesa jest naprawdę dobrze wykonany. Znaleźć tu można wysokiej jakości materiały, które zostały spasowane w nienaganny sposób. Chwilę uwagi warto poświęcić fotelom, które dzięki wielopłaszczyznowej regulacji są nadzwyczaj wygodne. Nawet po spędzeniu wielu długich godzin wewnątrz pojazdu, nikt nie powinien użalać się na jakiekolwiek dolegliwości.

GLE został wyposażony w system multimedialny MBUX. Menu jest rozbudowane i posiada wiele różnych opcji, jednak możliwość sterowania ekranem głównym za pomocą gładzika na kierownicy lub głosowo, znacząco poprawia komfort i bezpieczeństwo. Równie zaawansowani są asystenci bezpieczeństwa – GLE potrafi m.in. samo wyprzedzać na autostradzie, podążać za autem z przodu, utrzymywać pas i dystans – również podczas przebywania w korku.

Szybki i tani wynajem Mercedesa GLE? Skontaktuj się z nami i zapytaj o wolny termin!