Mercedes-Benz klasa E220d Exclusive

Mercedes-Benz klasa E220d Exclusive

2020

Automat

2.0 194KM

Diesel

Pakiet Exclusive

Nawigacja

Klimatyzacja 3-strefowa

Adaptacyjne światła LED

Ambient Light

Nowa Klasa E na wynajem jest nie tylko zachwycająco piękna, ale i inteligentna. Komputerowy asystent jazdy to swoisty pomost między autem samosterującym i tradycyjnym. Jeśli ktoś szuka niezwykle komfortowej, dynamicznej i oszczędnej limuzyny na długie i częste podróże, nie można wskazać lepszej alternatywy. Auto dostępne jest w naszej ofercie wyna…

Czytaj więcej
Oferty specjalne
  • Zbiornik Paliwa Gratis
  • 2+1 na weekend

Cennik brutto

1-3 dni

499 zł/za dobę

4-6 dni

449 zł/za dobę

7-13 dni

399 zł/za dobę

14-29 dni

329 zł/za dobę

1 miesiąc

8500 zł

1-3 dni

4-6 dni

7-13 dni

14-29 dni

1 miesiąc

499 zł/za dobę

449 zł/za dobę

399 zł/za dobę

329 zł/za dobę

8500 zł

kaucja zwrotna brutto

Przy płatności w biurze

5000 zł

Przy płatności w biurze

5000 zł

Ubezpieczenie

OC, AC, NNW

Wliczone w cenę

OC, AC, NNW

Wliczone w cenę

Wymagania

Minimalny wiek kierowcy

20 lat

posiadanie prawa jazdy

1 rok

Minimalny wiek kierowcy

posiadanie prawa jazdy

20 lat

1 rok

Serwis 24/7

Serwis, przeglądy, Opony

Wliczone w cenę

Serwis, przeglądy, Opony

Wliczone w cenę

Limit km

Dziennie

200 km

Tygodniowo

1 400 km

Dwa tygodnie

2 100 km

Miesięcznie

3 000 km

Rocznie

30 000 km

Dziennie

Tygodniowo

Dwa tygodnie

Miesięcznie

Rocznie

200 km

1 400 km

2 100 km

3 000 km

30 000 km

Mercedes-Benz klasa E220d Exclusive

Doby

Cena za dobę

Kaucja zwrotna

Całkowity limit km

km

Wydanie samochodu poza godzinami pracy biura

Zwrot samochodu poza godzinami pracy biura

Do zapłaty

Zwróć uwagę

Wybierając tę godzinę zwrotu samochodu, przekraczasz dobę wynajmu. Jeśli chcesz zwrócić samochód później w ten sam dzień, dodaj opcję Wynajem/zwrot auta poza godzinami pracy biura, lub dodaj kolejną dobę wynajmu.

Kto może wynająć auto?


Auto w naszej wypożyczalni może wynająć osoba fizyczna, która ukończyła 20 lat, i która posiada czynne prawo jazdy przynajmniej od roku. 


Kaucja - czy jest wymagana?


W naszej wypożyczalni dysponujemy autami o różnym standardzie. W związku z tym wymagamy opłacenia zwrotnej kaucji podczas wynajmu. Jej wysokość jest uzależniona od konkretnego modelu samochodu. Honorujemy kaucję opłacaną gotówką lub poprzez blokadę środków na karcie płatniczej. Nie wymagamy kaucji tylko w przypadku opłacania wynajmu online za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Najemca otrzymuje kaucję z powrotem w tej samej wysokości od razu po zwrocie nieuszkodzonego samochodu do naszej wypożyczalni. 


Formalności - jakie dane są potrzebne, by podpisać umowę?


W celu dopełnienia formalności wynajmu podpiszemy z Tobą umowę. Potrzebujemy do niej danych z Twojego dowodu osobistego, prawa jazdy, a także informacji o adresie zamieszkania.


Czy podstawiamy auto pod wskazany adres?


Tak, podstawianie auta pod adres wybrany przez Najemcę wchodzi w zakres naszych usług. Jego koszt jest zgodny z cennikiem. 


Czy można wypożyczyć lub zwrócić auto poza godzinami pracy wypożyczalni?


Istnieje możliwość wynajęcia lub zwrotu samochodu poza naszymi stałymi godzinami pracy oraz w niedziele. Należy jednak wówczas liczyć się z dopłatą w wysokości 50 złotych. 


Jakich dokumentów potrzebujesz, aby wynająć auto?

Będziemy potrzebowali jedynie Twojego dowodu osobistego i prawa jazdy, a także karty płatniczej, w przypadku wybrania opcji "wynajem bez kaucji". 


Kto może prowadzić wypożyczony samochód?

Oprócz osoby, na którą będzie podpisana umowa, samochód mogą prowadzić też inni kierowcy. Należy jednak zgłosić chęć prowadzenia przez nich pojazdu, abyśmy mogli dokonać stosownej adnotacji na umowie.


Jak tankować wypożyczone auto?

W momencie wypożyczenia spisujemy obecny poziom paliwa i oczekujemy, że zwrócisz nam auto zatankowane do tego samego poziomu, bez względu na to, ile paliwa zużyjesz. Koszty tankowania ponosisz z własnej kieszeni. 


Czy istnieje limit kilometrów?

Tak. Auta z naszej oferty są różnorodne i mają różne limity kilometrów. Zawsze udostępniamy informację o limitach w umowie wynajmu. 

1-3 dni - 200 km dzień

4-7 dni - 200 km dzień

8-14 dni - 150 km dzień

15-29 dni - 100 km dzień

1 miesiąc 3000 km miesiąc

Za każdy dodatkowy kilometr powyżej tego limitu naliczamy 1,50 zł opłaty dodatkowej.


Czy wynajętym autem można jechać za granicę?

Tak. Możesz poruszać się wypożyczonym samochodem na terenie Unii Europejskiej. Musisz jednak poinformować nas o tym zamiarze i uzyskać nasze pozwolenie.


Czy w trakcie wynajmu można przedłużyć czas trwania umowy?

Tak, możesz dokonać przedłużenia wynajmu. W tym celu poinformuj nas o tym, a zmienimy i wyślemy nową umowę. Będziesz mógł wykonać dopłatę za pomocą przelewu lub płatności kartą płatniczą online.


Czy wypożyczane auta są ubezpieczone?

Wszystkie auta wypożyczane u nas mają aktualne ubezpieczenie. W przypadku szkody z winy wynajmującego lub nieznanego sprawcy Najemca jest obciążany tzw. udziałem własnym. Można znieść udział własny wykupując u nas stosowną opcję. 


Jak postępować w przypadku szkody?


Gdy zatankujesz złe paliwo: jeśli zorientujesz się, że omyłkowo nalałeś złe paliwo - NIE URUCHAMIAJ SILNIKA. Zabezpiecz auto i skontaktuj się z nami - podstawimy samochód zastępczy i zajmiemy się problematycznym pojazdem. 


Gdy dojdzie do szkody całkowitej: jeśli weźmiesz udział w wypadku zadbaj o zabezpieczenie siebie, auta i otoczenia, udziel pomocy osobom poszkodowanym, wezwij policję, a jeśli jest potrzeba, również karetkę pogotowia. Na koniec skontaktuj się z nami i postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami.


W przypadku stłuczki: zabezpiecz auto i otoczenie, w razie potrzeby udziel pomocy osobom poszkodowanym i wezwij policję, a następnie skontaktuj się z nami.


Przebita opona: w przypadku zauważenia przebitej opony zabezpiecz auto i otoczenie i skontaktuj się z nami. Zamówimy mobilną usługę wulkanizacyjną, która naprawi oponę na miejscu lub jeśli to niemożliwe - podstawimy auto zastępcze. 


Stłuczona szyba: jeśli zauważysz stłuczenie szyby w aucie, skontaktuj się z nami. Jeśli odprysk nie przeszkadza w bezpiecznym użytkowaniu samochodu, zostanie on naprawiony po zwrocie. W przypadku wybitej szyby zorganizujemy auto zastępcze. Skontaktuj się z nami w przypadku zaobserwowania stłuczenia lub odprysku. 


Czy udział własny w szkodzie jest konieczną opłatą?

W sytuacji, gdy stłuczka została spowodowana przez Najemcę lub sprawca uszkodzenia auta jest nieznany, wówczas Najemca ponosi koszty udziału własnego - jednorazowej opłaty. Jeśli sprawcą jest inny uczestnik ruchu drogowego, naprawa jest pokrywana w całości z ubezpieczenia sprawcy. Udziału własnego w szkodzie można uniknąć, wykupując uprzednio taką usługę.


Mercedes-Benz klasa E220d Exclusive

Mercedes-Benz klasa E220d Exclusive

Nowa Klasa E na wynajem jest nie tylko zachwycająco piękna, ale i inteligentna. Komputerowy asystent jazdy to swoisty pomost między autem samosterującym i tradycyjnym. Jeśli ktoś szuka niezwykle komfortowej, dynamicznej i oszczędnej limuzyny na długie i częste podróże, nie można wskazać lepszej alternatywy. Auto dostępne jest w naszej ofercie wynajem samochodów premium Warszawa.

Mocy jest tyle, że nie trzeba martwić się o bardzo sprawne wyprzedzanie, a jeżdżąc po autostradzie w ramach przepisów można uzyskać spalanie rzędu 5,5-6,5 l/100 km. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj zawieszenie – pod względem komfortu Mercedes deklasuje wszystkie inne modele w swoim segmencie. Wspomniane zawieszenie jest pneumatyczne oraz posiada możliwość szybkiego podniesienia za pomocą dedykowanego przycisku. Ciężko znaleźć auto, które gładziej sunęłoby po wertepach, a jednocześnie tak pewnie prowadziło się po drogach szybkiego ruchu.

Mercedes-Benz E class E220D Exclusive na wynajem


W kwestii wrażeń z jazdy nie ma nic do poprawienia. Dwulitrowy diesel rozwija 194 KM i bardzo dobrze sprawdza się w tym dość ciężkim nadwoziu – zarówno podczas utrzymywania wysokich prędkości na autostradzie, jak i w trakcie wygodnej, spokojnej jazdy na tempomacie. Na uwagę zasługuje także dobre wygłuszenie kabiny – podczas jazdy autostradą wewnątrz Mercedesa panuje niemalże błoga cisza.

Prezentowany model, którego dostępność zapewnia wypożyczalnia aut premium, naprawdę ma czym rozpieszczać; jako przykład można wziąć przestronną kabinę i niezwykle wygodne białe skórzane fotele. Deska rozdzielcza auta zawiera niemalże wszystko – klasyczne linie, innowacyjne ekrany, oldskulowy szeroki daszek, multum okrągłych wylotów nawiewu oraz 63 kolory podświetlenia nastrojowego. Ekran nawigacji jest ogromny i przez to niezwykle przejrzysty – to absolutny top wśród wyświetlaczy montowanych w samochodach. Całość wygląda przyjemnie dla oka, a jednocześnie jest czytelna.

Klasa E posiada chyba najbardziej rozwinięte systemy samoczynnej jazdy, jakie można znaleźć w ofercie. Mercedes automatycznie zwalnia na ograniczeniach prędkości, przyspiesza, gdy droga przed nami jest pusta, a po włączeniu kierunkowskazu sprawdza, czy można bezpiecznie zmienić pas ruchu. Najważniejsze jest jednak to, że auto nie wymaga trzymania rąk na kierownicy.

Nowy wymiar komfortu na wyciągnięcie dłoni. Mercedes po raz kolejny pokazał, że w jego limuzynach można znaleźć największy poziom wygody. Auto spełnia Twoje oczekiwania? Mercedes-Benz E class E220d na wynajem. Zarezerwuj już teraz!