BMW Series 3 G20 2023 M340i

BMW Series 3 G20 2023 M340i

2023

Automat

3.0 374KM

Benzyna MHEV

Pakiet M-Sport

X-Drive 4x4

HiFi Audio

Sportowa kierownica oraz fotele

Apple CarPlay

Android Auto

Adaptacyjne światła LED

Podgrzewane fotele

Oświetlenie wnętrza LED

Park Assistant

Kamera panoramiczna 360

Kontrola odległości od poprzedzającego pojazdu

Dach otwierany elektrycznie

Pasjonaci luksusowych i jednocześnie sportowych marek chętnie decydują się na wynajem BMW Serii 3 2023. Seria 3 jest produkowana nieprzerwanie od 1975 roku. BMW serii 3 G20 2023, które posiadamy w swojej ofercie, to już ich ósma generacja. Teraz nowe oprogramowanie trafiło do serii 3, a przed kierowcą znajdują się ekrany mające odpowiednio 12 i 14…

Czytaj więcej
Oferty specjalne
  • Zbiornik Paliwa Gratis
  • 2+1 na weekend

Cennik brutto

1-3 dni

895 zł/za dobę

4-6 dni

819 zł/za dobę

7-13 dni

735 zł/za dobę

14-29 dni

680 zł/za dobę

1 miesiąc

15570 zł

1-3 dni

4-6 dni

7-13 dni

14-29 dni

1 miesiąc

895 zł/za dobę

819 zł/za dobę

735 zł/za dobę

680 zł/za dobę

15570 zł

kaucja zwrotna brutto

Przy płatności w biurze

8000 zł

Przy płatności w biurze

8000 zł

Ubezpieczenie

OC, AC, NNW

Wliczone w cenę

OC, AC, NNW

Wliczone w cenę

Wymagania

Minimalny wiek kierowcy

20 lat

posiadanie prawa jazdy

1 rok

Minimalny wiek kierowcy

posiadanie prawa jazdy

20 lat

1 rok

Serwis 24/7

Serwis, przeglądy, Opony

Wliczone w cenę

Serwis, przeglądy, Opony

Wliczone w cenę

Limit km

Dziennie

200 km

Tygodniowo

1 400 km

Dwa tygodnie

2 100 km

Miesięcznie

3 000 km

Rocznie

30 000 km

Dziennie

Tygodniowo

Dwa tygodnie

Miesięcznie

Rocznie

200 km

1 400 km

2 100 km

3 000 km

30 000 km

BMW Series 3 G20 2023 M340i

Doby

Cena za dobę

Kaucja zwrotna

Całkowity limit km

km

Wydanie samochodu poza godzinami pracy biura

Zwrot samochodu poza godzinami pracy biura

Do zapłaty

Zwróć uwagę

Wybierając tę godzinę zwrotu samochodu, przekraczasz dobę wynajmu. Jeśli chcesz zwrócić samochód później w ten sam dzień, dodaj opcję Wynajem/zwrot auta poza godzinami pracy biura, lub dodaj kolejną dobę wynajmu.

Kto może wynająć auto?


Auto w naszej wypożyczalni może wynająć osoba fizyczna, która ukończyła 24 lata, i która posiada czynne prawo jazdy przynajmniej od trzech lat. 


Kaucja - czy jest wymagana?


W naszej wypożyczalni dysponujemy autami o różnym standardzie. W związku z tym wymagamy opłacenia zwrotnej kaucji podczas wynajmu. Jej wysokość jest uzależniona od konkretnego modelu samochodu. Honorujemy kaucję opłacaną gotówką lub poprzez blokadę środków na karcie płatniczej. Nie wymagamy kaucji tylko w przypadku opłacania wynajmu online za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Najemca otrzymuje kaucję z powrotem w tej samej wysokości od razu po zwrocie nieuszkodzonego samochodu do naszej wypożyczalni. 


Formalności - jakie dane są potrzebne, by podpisać umowę?


W celu dopełnienia formalności wynajmu podpiszemy z Tobą umowę. Potrzebujemy do niej danych z Twojego dowodu osobistego, prawa jazdy, a także informacji o adresie zamieszkania.


Czy podstawiamy auto pod wskazany adres?


Tak, podstawianie auta pod adres wybrany przez Najemcę wchodzi w zakres naszych usług. Jego koszt jest zgodny z cennikiem. 


Czy można wypożyczyć lub zwrócić auto poza godzinami pracy wypożyczalni?


Istnieje możliwość wynajęcia lub zwrotu samochodu poza naszymi stałymi godzinami pracy oraz w niedziele. Należy jednak wówczas liczyć się z dopłatą w wysokości 50 złotych. 


Jakich dokumentów potrzebujesz, aby wynająć auto?

Będziemy potrzebowali jedynie Twojego dowodu osobistego i prawa jazdy, a także karty płatniczej, w przypadku wybrania opcji "wynajem bez kaucji". 


Kto może prowadzić wypożyczony samochód?

Oprócz osoby, na którą będzie podpisana umowa, samochód mogą prowadzić też inni kierowcy. Należy jednak zgłosić chęć prowadzenia przez nich pojazdu, abyśmy mogli dokonać stosownej adnotacji na umowie.


Jak tankować wypożyczone auto?

W momencie wypożyczenia spisujemy obecny poziom paliwa i oczekujemy, że zwrócisz nam auto zatankowane do tego samego poziomu, bez względu na to, ile paliwa zużyjesz. Koszty tankowania ponosisz z własnej kieszeni. 


Czy istnieje limit kilometrów?

Tak. Auta z naszej oferty są różnorodne i mają różne limity kilometrów. Zawsze udostępniamy informację o limitach w umowie wynajmu. 

1-3 dni - 200 km dzień

4-7 dni - 200 km dzień

8-14 dni - 150 km dzień

15-29 dni - 100 km dzień

1 miesiąc 3000 km miesiąc

Za każdy dodatkowy kilometr powyżej tego limitu naliczamy 3 zł opłaty dodatkowej.


Czy wynajętym autem można jechać za granicę?

Tak. Możesz poruszać się wypożyczonym samochodem na terenie Unii Europejskiej. Musisz jednak poinformować nas o tym zamiarze i uzyskać nasze pozwolenie.


Czy w trakcie wynajmu można przedłużyć czas trwania umowy?

Tak, możesz dokonać przedłużenia wynajmu. W tym celu poinformuj nas o tym, a zmienimy i wyślemy nową umowę. Będziesz mógł wykonać dopłatę za pomocą przelewu lub płatności kartą płatniczą online.


Czy wypożyczane auta są ubezpieczone?

Wszystkie auta wypożyczane u nas mają aktualne ubezpieczenie. W przypadku szkody z winy wynajmującego lub nieznanego sprawcy Najemca jest obciążany tzw. udziałem własnym. Można znieść udział własny wykupując u nas stosowną opcję. 


Jak postępować w przypadku szkody?


Gdy zatankujesz złe paliwo: jeśli zorientujesz się, że omyłkowo nalałeś złe paliwo - NIE URUCHAMIAJ SILNIKA. Zabezpiecz auto i skontaktuj się z nami - podstawimy samochód zastępczy i zajmiemy się problematycznym pojazdem. 


Gdy dojdzie do szkody całkowitej: jeśli weźmiesz udział w wypadku zadbaj o zabezpieczenie siebie, auta i otoczenia, udziel pomocy osobom poszkodowanym, wezwij policję, a jeśli jest potrzeba, również karetkę pogotowia. Na koniec skontaktuj się z nami i postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami.


W przypadku stłuczki: zabezpiecz auto i otoczenie, w razie potrzeby udziel pomocy osobom poszkodowanym i wezwij policję, a następnie skontaktuj się z nami.


Przebita opona: w przypadku zauważenia przebitej opony zabezpiecz auto i otoczenie i skontaktuj się z nami. Zamówimy mobilną usługę wulkanizacyjną, która naprawi oponę na miejscu lub jeśli to niemożliwe - podstawimy auto zastępcze. 


Stłuczona szyba: jeśli zauważysz stłuczenie szyby w aucie, skontaktuj się z nami. Jeśli odprysk nie przeszkadza w bezpiecznym użytkowaniu samochodu, zostanie on naprawiony po zwrocie. W przypadku wybitej szyby zorganizujemy auto zastępcze. Skontaktuj się z nami w przypadku zaobserwowania stłuczenia lub odprysku. 


Czy udział własny w szkodzie jest konieczną opłatą?

W sytuacji, gdy stłuczka została spowodowana przez Najemcę lub sprawca uszkodzenia auta jest nieznany, wówczas Najemca ponosi koszty udziału własnego - jednorazowej opłaty. Jeśli sprawcą jest inny uczestnik ruchu drogowego, naprawa jest pokrywana w całości z ubezpieczenia sprawcy. Udziału własnego w szkodzie można uniknąć, wykupując uprzednio taką usługę.


BMW Series 3 G20 2023 M340i

BMW Series 3 G20 2023 M340i

Pasjonaci luksusowych i jednocześnie sportowych marek chętnie decydują się na wynajem BMW Serii 3 2023. Seria 3 jest produkowana nieprzerwanie od 1975 roku. BMW serii 3 G20 2023, które posiadamy w swojej ofercie, to już ich ósma generacja. Teraz nowe oprogramowanie trafiło do serii 3, a przed kierowcą znajdują się ekrany mające odpowiednio 12 i 14,9 cala. Środkowy jest skierowany w stronę kierowcy, co jest ukłonem do poprzednich, analogowych "trójek". Te kultowe auto gości już u nas w genialnej konfiguracji M340i.

Wypożyczalnia aut premium w Warszawie
BlackCars, to doskonały sposób, aby stać się użytkownikiem tego niezwykłego auta. Prezentowany egzemplarz wyposażony został w silnik benzynowy o pojemności 3.0 i mocy 374 KM, posiada także zewnętrzny i wewnętrzny pakiet M-Sport.

Nic dziwnego, że jest to pionier swojego segmentu, bo ta generacja – G20 – przekroczyła już milion sprzedanych egzemplarzy i nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała się pogorszyć. Dlatego też bawarscy inżynierowie stanęli przed nie lada problemem: zmienić auto na tyle, by warto było wyjechać nim z salonu, ale nie na tyle, by klient w ogóle rozważył przesiadkę do innego niemieckiego modelu.

Dlatego też z zewnątrz mowa o kosmetyce – lekko odświeżonym i niepowiększonym grillu, odrobinie zmodyfikowanych światłach i pakiecie dodatków. W ofercie wylądował też czarny, metaliczny lakier Black Sapphire, który naprawdę wyróżnia się na ulicy.

BMW Serii 3 (G20) 2023 M340i na wynajem krótko i długoterminowy


Nowe BMW serii 3 na wynajem
jest lepiej osadzone na drodze, bardziej posłuszne i przyjemniejsze w prowadzeniu. Wiele zależy także od trybu jazdy, który wybierzesz. BMW serii trzeciej (2023) błyszczy pod względem prowadzenia i jazdy, zwłaszcza z trzylitrowym, sześciocylindrowym silnikiem benzynowym generującym 374 KM (to więcej niż M3 E46). Jest on wspomagany przez niewielką jednostkę elektryczną, ale w tym przypadku jest to raczej ciekawostka. Już pierwsze przejechane metry wskazują, że mamy tu do czynienia z topową klasą pod względem oddawania mocy oraz kultury pracy. No i ten moment obrotowy: 500 Nm dostępnych już od 1900 obr./min, utrzymujący się aż do 5 tys. obrotów. Czego chcieć więcej?

M340i to nie tylko spory silnik, ale i masa elementów doprawionych przez ekipę M: adaptacyjne zawieszenie czy dyferencjał. Na tle audi czy mercedesów od razu da się wyczuć, że seria 3 jest skrojona pod entuzjastów motoryzacji. Gdy inni starają się odciąć kierowcę od auta, tu gruba kierownica przesyła masę informacji.

Najświeższy wypust 'trójek' w wydaniu M340i idzie jak po sznurku, daje niespotykaną radość z jazdy i przyspiesza jak szalone. Zagłębienie się w dane techniczne ujawnia kolejny zaskakujący aspekt. Sprint M340i do setki trwa 4,4 sekundy. Z kolei M3 sedan potrzebuje na to 4,2 s. O ile taka różnica może nie robić wrażenia, na pewno zrobi to porównanie cen. M340i to kwestia 302 tys. zł. M3 – 432 tys. zł. Czy M3 jest autem lepszym? Jeśli cenisz upalanie na torze, oczywiście. Czy jest lepszym o 130 tys. zł do codziennego użytkowania? W żadnym wypadku.

Co więcej, M340i potrafi też być całkiem oszczędne. Oczywiście w mieście wciągnie 9 l/100 km, ale przy 120 km/h potrafi zejść do ok. 6,5 l/100 km. I to już robi wrażenie, zwłaszcza, że ma napęd na cztery koła.


Wypożyczenie Najnowszej Trójki jeszcze nigdy nie było takie proste. Wynajem samochodów premium Warszawa? Tylko z BlackCars!