BMW Series 5 G30 520d X-Drive

BMW Series 5 G30 520d X-Drive

2021

Automat

2.0 190KM

Diesel

Pakiet M-Sport

X-Drive 4x4

Apple CarPlay

Android Auto

Światła LED

Podgrzewane fotele

Ambient Light

Klimatyzacja

Nowe BMW Serii 5 to w głównej mierze zaawansowana technologia, ale również niepowtarzalna przyjemność z prowadzenia. Model ten to auto, które charakterem ma być poważniejsze od wersji 3, ale jego wymiary nadal mają pozwalać czerpać uciechę ze sportowej jazdy.

„Piątka” z wyglądu przypomina serię 7, ale jest bardziej usportowiona, szczególnie z paki…

Czytaj więcej
Oferty specjalne
  • Zbiornik Paliwa Gratis
  • 2+1 na weekend

Cennik brutto

1-3 dni

499 zł/za dobę

4-6 dni

449 zł/za dobę

7-13 dni

399 zł/za dobę

14-29 dni

329 zł/za dobę

1 miesiąc

8500 zł

1-3 dni

4-6 dni

7-13 dni

14-29 dni

1 miesiąc

499 zł/za dobę

449 zł/za dobę

399 zł/za dobę

329 zł/za dobę

8500 zł

kaucja zwrotna brutto

Przy płatności w biurze

5000 zł

Przy płatności w biurze

5000 zł

Ubezpieczenie

OC, AC, NNW

Wliczone w cenę

OC, AC, NNW

Wliczone w cenę

Wymagania

Minimalny wiek kierowcy

20 lat

posiadanie prawa jazdy

1 rok

Minimalny wiek kierowcy

posiadanie prawa jazdy

20 lat

1 rok

Serwis 24/7

Serwis, przeglądy, Opony

Wliczone w cenę

Serwis, przeglądy, Opony

Wliczone w cenę

Limit km

Dziennie

200 km

Tygodniowo

1 400 km

Dwa tygodnie

2 100 km

Miesięcznie

3 000 km

Rocznie

30 000 km

Dziennie

Tygodniowo

Dwa tygodnie

Miesięcznie

Rocznie

200 km

1 400 km

2 100 km

3 000 km

30 000 km

BMW Series 5 G30 520d X-Drive

Doby

Cena za dobę

Kaucja zwrotna

Całkowity limit km

km

Wydanie samochodu poza godzinami pracy biura

Zwrot samochodu poza godzinami pracy biura

Do zapłaty

Zwróć uwagę

Wybierając tę godzinę zwrotu samochodu, przekraczasz dobę wynajmu. Jeśli chcesz zwrócić samochód później w ten sam dzień, dodaj opcję Wynajem/zwrot auta poza godzinami pracy biura, lub dodaj kolejną dobę wynajmu.

Kto może wynająć auto?


Auto w naszej wypożyczalni może wynająć osoba fizyczna, która ukończyła 20 lat, i która posiada czynne prawo jazdy przynajmniej od roku. 


Kaucja - czy jest wymagana?


W naszej wypożyczalni dysponujemy autami o różnym standardzie. W związku z tym wymagamy opłacenia zwrotnej kaucji podczas wynajmu. Jej wysokość jest uzależniona od konkretnego modelu samochodu. Honorujemy kaucję opłacaną gotówką lub poprzez blokadę środków na karcie płatniczej. Nie wymagamy kaucji tylko w przypadku opłacania wynajmu online za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Najemca otrzymuje kaucję z powrotem w tej samej wysokości od razu po zwrocie nieuszkodzonego samochodu do naszej wypożyczalni. 


Formalności - jakie dane są potrzebne, by podpisać umowę?


W celu dopełnienia formalności wynajmu podpiszemy z Tobą umowę. Potrzebujemy do niej danych z Twojego dowodu osobistego, prawa jazdy, a także informacji o adresie zamieszkania.


Czy podstawiamy auto pod wskazany adres?


Tak, podstawianie auta pod adres wybrany przez Najemcę wchodzi w zakres naszych usług. Jego koszt jest zgodny z cennikiem. 


Czy można wypożyczyć lub zwrócić auto poza godzinami pracy wypożyczalni?


Istnieje możliwość wynajęcia lub zwrotu samochodu poza naszymi stałymi godzinami pracy oraz w niedziele. Należy jednak wówczas liczyć się z dopłatą w wysokości 50 złotych. 


Jakich dokumentów potrzebujesz, aby wynająć auto?

Będziemy potrzebowali jedynie Twojego dowodu osobistego i prawa jazdy, a także karty płatniczej, w przypadku wybrania opcji "wynajem bez kaucji". 


Kto może prowadzić wypożyczony samochód?

Oprócz osoby, na którą będzie podpisana umowa, samochód mogą prowadzić też inni kierowcy. Należy jednak zgłosić chęć prowadzenia przez nich pojazdu, abyśmy mogli dokonać stosownej adnotacji na umowie.


Jak tankować wypożyczone auto?

W momencie wypożyczenia spisujemy obecny poziom paliwa i oczekujemy, że zwrócisz nam auto zatankowane do tego samego poziomu, bez względu na to, ile paliwa zużyjesz. Koszty tankowania ponosisz z własnej kieszeni. 


Czy istnieje limit kilometrów?

Tak. Auta z naszej oferty są różnorodne i mają różne limity kilometrów. Zawsze udostępniamy informację o limitach w umowie wynajmu. 

1-3 dni - 200 km dzień

4-7 dni - 200 km dzień

8-14 dni - 150 km dzień

15-29 dni - 100 km dzień

1 miesiąc 3000 km miesiąc

Za każdy dodatkowy kilometr powyżej tego limitu naliczamy 1,50 zł opłaty dodatkowej.


Czy wynajętym autem można jechać za granicę?

Tak. Możesz poruszać się wypożyczonym samochodem na terenie Unii Europejskiej. Musisz jednak poinformować nas o tym zamiarze i uzyskać nasze pozwolenie.


Czy w trakcie wynajmu można przedłużyć czas trwania umowy?

Tak, możesz dokonać przedłużenia wynajmu. W tym celu poinformuj nas o tym, a zmienimy i wyślemy nową umowę. Będziesz mógł wykonać dopłatę za pomocą przelewu lub płatności kartą płatniczą online.


Czy wypożyczane auta są ubezpieczone?

Wszystkie auta wypożyczane u nas mają aktualne ubezpieczenie. W przypadku szkody z winy wynajmującego lub nieznanego sprawcy Najemca jest obciążany tzw. udziałem własnym. Można znieść udział własny wykupując u nas stosowną opcję. 


Jak postępować w przypadku szkody?


Gdy zatankujesz złe paliwo: jeśli zorientujesz się, że omyłkowo nalałeś złe paliwo - NIE URUCHAMIAJ SILNIKA. Zabezpiecz auto i skontaktuj się z nami - podstawimy samochód zastępczy i zajmiemy się problematycznym pojazdem. 


Gdy dojdzie do szkody całkowitej: jeśli weźmiesz udział w wypadku zadbaj o zabezpieczenie siebie, auta i otoczenia, udziel pomocy osobom poszkodowanym, wezwij policję, a jeśli jest potrzeba, również karetkę pogotowia. Na koniec skontaktuj się z nami i postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami.


W przypadku stłuczki: zabezpiecz auto i otoczenie, w razie potrzeby udziel pomocy osobom poszkodowanym i wezwij policję, a następnie skontaktuj się z nami.


Przebita opona: w przypadku zauważenia przebitej opony zabezpiecz auto i otoczenie i skontaktuj się z nami. Zamówimy mobilną usługę wulkanizacyjną, która naprawi oponę na miejscu lub jeśli to niemożliwe - podstawimy auto zastępcze. 


Stłuczona szyba: jeśli zauważysz stłuczenie szyby w aucie, skontaktuj się z nami. Jeśli odprysk nie przeszkadza w bezpiecznym użytkowaniu samochodu, zostanie on naprawiony po zwrocie. W przypadku wybitej szyby zorganizujemy auto zastępcze. Skontaktuj się z nami w przypadku zaobserwowania stłuczenia lub odprysku. 


Czy udział własny w szkodzie jest konieczną opłatą?

W sytuacji, gdy stłuczka została spowodowana przez Najemcę lub sprawca uszkodzenia auta jest nieznany, wówczas Najemca ponosi koszty udziału własnego - jednorazowej opłaty. Jeśli sprawcą jest inny uczestnik ruchu drogowego, naprawa jest pokrywana w całości z ubezpieczenia sprawcy. Udziału własnego w szkodzie można uniknąć, wykupując uprzednio taką usługę.


BMW Series 5 G30 520d X-Drive

BMW Series 5 G30 520d X-Drive

Nowe BMW Serii 5 to w głównej mierze zaawansowana technologia, ale również niepowtarzalna przyjemność z prowadzenia. Model ten to auto, które charakterem ma być poważniejsze od wersji 3, ale jego wymiary nadal mają pozwalać czerpać uciechę ze sportowej jazdy.

„Piątka” z wyglądu przypomina serię 7, ale jest bardziej usportowiona, szczególnie z pakietem M, który można znaleźć w naszej ofercie wynajem aut premium Warszwawa. BMW Serii 5 to samochód, który został stworzony do pokonywania tysięcy kilometrów na autostradach. Przemawiają za tym liczne udogodnienia poprawiające wygodę, ale również stabilność, z jaką BMW porusza się przy większych prędkościach. Właśnie w takich sytuacjach układ kierowniczy zapewnia przyjemność oraz poczucie przyklejenia auta do jezdni.

BMW Serii 5 G30 do wynajęcia w ofercie BlackCars w Warszawie


190-konny diesel, który nasza wypożyczalnia samochodów premium Warszawa posiada w swojej ofercie, przyspiesza do „setki” w 7,6 s, a maksymalny moment obrotowy to nawet 400 Nm. Pojazd potrafi być bardzo oszczędny, tak więc osiągnięcie spalania w granicach 5 l/100 km nie jest tutaj szczególnie dużym wyzwaniem. Dobry wynik jest po części zasługą 8-stopniowej automatycznej skrzyni biegów.

We wnętrzu prezentowanego auta znaleźć można wiele udogodnień, m.in. skórzaną tapicerkę, kamerę cofania, wielofunkcyjną skórzaną kierownicę ze sterowaniem radiem i tempomatem, przednie i tylne czujniki parkowania, dwustrefową automatyczną klimatyzacją z nawiewami, nawigację, a także układ ostrzegający o zbliżaniu się do jadącego przed nami pojazdu. Siedząc w aucie, ze wszystkich stron otaczają nas miękkie i miłe w dotyku materiały, jak przystało na tej klasy limuzynę. Do dyspozycji mamy również słynne pokrętło iDrive, które do dziś uchodzi za najbardziej intuicyjny i wygodny sposób obsługi mediów. Pod względem przestronności i komfortu kabina BMW Serii 5 również prezentuje wysoki poziom. Zarówno z przodu jak i z tyłu siedzi się bardzo wygodnie, a miejsca jest sporo w każdym kierunku. Podczas jazdy (nawet przy wysokich prędkościach) wewnątrz panuje cisza i spokój. Szybki i tani wynajem samochodu premium w Warszawie? Teraz to możliwe!

Nie ma tutaj wątpliwości – BMW Serii 5 to kompletny przedstawiciel aut z segmentu premium – połączenie innowacyjnych technologii (które znacząco poprawiają bezpieczeństwo) z faktyczną przyjemnością prowadzenia. Auto wygląda reprezentacyjnie i elegancko. Wynajem BMW Serii 5 to doskonały wybór dla osób ceniących dynamiczną jazdę, ale również takich, które delektują się długimi podróżami, niezależnie od stanu nawierzchni.