Audi Q5 Quattro Advanced

Audi Q5 Quattro Advanced

2021

Automat

2.0 204KM

Diesel

Pakiet Advanced

Quattro 4x4

Apple CarPlay

Android Auto

Adaptacyjne światła LED

Klimatyzacja

Podgrzewane fotele

Dostęp comfortowy

Audi Q5 łączy walory dynamicznego SUV-a z codzienną funkcjonalnością. Linia dachu, która do złudzenia przypomina coupe, jest wyrazem sportowych aspiracji, zaś stały napęd na cztery koła to gwarancja pewności i emocji podczas każdej podróży. Model ten jest dostępny w ofercie wynajem samochodów premium Warszawa.

Audi Q5 z 204-konnym dieslem 2.0 TDI t…

Czytaj więcej
Oferty specjalne
  • Zbiornik Paliwa Gratis
  • 2+1 na weekend

Cennik brutto

1-3 dni

499 zł/za dobę

4-6 dni

449 zł/za dobę

7-13 dni

399 zł/za dobę

14-29 dni

329 zł/za dobę

1 miesiąc

8500 zł

1-3 dni

4-6 dni

7-13 dni

14-29 dni

1 miesiąc

499 zł/za dobę

449 zł/za dobę

399 zł/za dobę

329 zł/za dobę

8500 zł

kaucja zwrotna brutto

Przy płatności w biurze

5000 zł

Przy płatności w biurze

5000 zł

Ubezpieczenie

OC, AC, NNW

Wliczone w cenę

OC, AC, NNW

Wliczone w cenę

Wymagania

Minimalny wiek kierowcy

20 lat

posiadanie prawa jazdy

1 rok

Minimalny wiek kierowcy

posiadanie prawa jazdy

20 lat

1 rok

Serwis 24/7

Serwis, przeglądy, Opony

Wliczone w cenę

Serwis, przeglądy, Opony

Wliczone w cenę

Limit km

Dziennie

200 km

Tygodniowo

1 400 km

Dwa tygodnie

2 100 km

Miesięcznie

3 000 km

Rocznie

30 000 km

Dziennie

Tygodniowo

Dwa tygodnie

Miesięcznie

Rocznie

200 km

1 400 km

2 100 km

3 000 km

30 000 km

Audi Q5 Quattro Advanced

Doby

Cena za dobę

Kaucja zwrotna

Całkowity limit km

km

Wydanie samochodu poza godzinami pracy biura

Zwrot samochodu poza godzinami pracy biura

Do zapłaty

Zwróć uwagę

Wybierając tę godzinę zwrotu samochodu, przekraczasz dobę wynajmu. Jeśli chcesz zwrócić samochód później w ten sam dzień, dodaj opcję Wynajem/zwrot auta poza godzinami pracy biura, lub dodaj kolejną dobę wynajmu.

Kto może wynająć auto?


Auto w naszej wypożyczalni może wynająć osoba fizyczna, która ukończyła 20 lat, i która posiada czynne prawo jazdy przynajmniej od roku. 


Kaucja - czy jest wymagana?


W naszej wypożyczalni dysponujemy autami o różnym standardzie. W związku z tym wymagamy opłacenia zwrotnej kaucji podczas wynajmu. Jej wysokość jest uzależniona od konkretnego modelu samochodu. Honorujemy kaucję opłacaną gotówką lub poprzez blokadę środków na karcie płatniczej. Nie wymagamy kaucji tylko w przypadku opłacania wynajmu online za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Najemca otrzymuje kaucję z powrotem w tej samej wysokości od razu po zwrocie nieuszkodzonego samochodu do naszej wypożyczalni. 


Formalności - jakie dane są potrzebne, by podpisać umowę?


W celu dopełnienia formalności wynajmu podpiszemy z Tobą umowę. Potrzebujemy do niej danych z Twojego dowodu osobistego, prawa jazdy, a także informacji o adresie zamieszkania.


Czy podstawiamy auto pod wskazany adres?


Tak, podstawianie auta pod adres wybrany przez Najemcę wchodzi w zakres naszych usług. Jego koszt jest zgodny z cennikiem. 


Czy można wypożyczyć lub zwrócić auto poza godzinami pracy wypożyczalni?


Istnieje możliwość wynajęcia lub zwrotu samochodu poza naszymi stałymi godzinami pracy oraz w niedziele. Należy jednak wówczas liczyć się z dopłatą w wysokości 50 złotych. 


Jakich dokumentów potrzebujesz, aby wynająć auto?

Będziemy potrzebowali jedynie Twojego dowodu osobistego i prawa jazdy, a także karty płatniczej, w przypadku wybrania opcji "wynajem bez kaucji". 


Kto może prowadzić wypożyczony samochód?

Oprócz osoby, na którą będzie podpisana umowa, samochód mogą prowadzić też inni kierowcy. Należy jednak zgłosić chęć prowadzenia przez nich pojazdu, abyśmy mogli dokonać stosownej adnotacji na umowie.


Jak tankować wypożyczone auto?

W momencie wypożyczenia spisujemy obecny poziom paliwa i oczekujemy, że zwrócisz nam auto zatankowane do tego samego poziomu, bez względu na to, ile paliwa zużyjesz. Koszty tankowania ponosisz z własnej kieszeni. 


Czy istnieje limit kilometrów?

Tak. Auta z naszej oferty są różnorodne i mają różne limity kilometrów. Zawsze udostępniamy informację o limitach w umowie wynajmu. 

1-3 dni - 200 km dzień

4-7 dni - 200 km dzień

8-14 dni - 150 km dzień

15-29 dni - 100 km dzień

1 miesiąc 3000 km miesiąc

Za każdy dodatkowy kilometr powyżej tego limitu naliczamy 1,50 zł opłaty dodatkowej.


Czy wynajętym autem można jechać za granicę?

Tak. Możesz poruszać się wypożyczonym samochodem na terenie Unii Europejskiej. Musisz jednak poinformować nas o tym zamiarze i uzyskać nasze pozwolenie.


Czy w trakcie wynajmu można przedłużyć czas trwania umowy?

Tak, możesz dokonać przedłużenia wynajmu. W tym celu poinformuj nas o tym, a zmienimy i wyślemy nową umowę. Będziesz mógł wykonać dopłatę za pomocą przelewu lub płatności kartą płatniczą online.


Czy wypożyczane auta są ubezpieczone?

Wszystkie auta wypożyczane u nas mają aktualne ubezpieczenie. W przypadku szkody z winy wynajmującego lub nieznanego sprawcy Najemca jest obciążany tzw. udziałem własnym. Można znieść udział własny wykupując u nas stosowną opcję. 


Jak postępować w przypadku szkody?


Gdy zatankujesz złe paliwo: jeśli zorientujesz się, że omyłkowo nalałeś złe paliwo - NIE URUCHAMIAJ SILNIKA. Zabezpiecz auto i skontaktuj się z nami - podstawimy samochód zastępczy i zajmiemy się problematycznym pojazdem. 


Gdy dojdzie do szkody całkowitej: jeśli weźmiesz udział w wypadku zadbaj o zabezpieczenie siebie, auta i otoczenia, udziel pomocy osobom poszkodowanym, wezwij policję, a jeśli jest potrzeba, również karetkę pogotowia. Na koniec skontaktuj się z nami i postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami.


W przypadku stłuczki: zabezpiecz auto i otoczenie, w razie potrzeby udziel pomocy osobom poszkodowanym i wezwij policję, a następnie skontaktuj się z nami.


Przebita opona: w przypadku zauważenia przebitej opony zabezpiecz auto i otoczenie i skontaktuj się z nami. Zamówimy mobilną usługę wulkanizacyjną, która naprawi oponę na miejscu lub jeśli to niemożliwe - podstawimy auto zastępcze. 


Stłuczona szyba: jeśli zauważysz stłuczenie szyby w aucie, skontaktuj się z nami. Jeśli odprysk nie przeszkadza w bezpiecznym użytkowaniu samochodu, zostanie on naprawiony po zwrocie. W przypadku wybitej szyby zorganizujemy auto zastępcze. Skontaktuj się z nami w przypadku zaobserwowania stłuczenia lub odprysku. 


Czy udział własny w szkodzie jest konieczną opłatą?

W sytuacji, gdy stłuczka została spowodowana przez Najemcę lub sprawca uszkodzenia auta jest nieznany, wówczas Najemca ponosi koszty udziału własnego - jednorazowej opłaty. Jeśli sprawcą jest inny uczestnik ruchu drogowego, naprawa jest pokrywana w całości z ubezpieczenia sprawcy. Udziału własnego w szkodzie można uniknąć, wykupując uprzednio taką usługę.


Audi Q5 Quattro Advanced

Audi Q5 Quattro Advanced

Audi Q5 łączy walory dynamicznego SUV-a z codzienną funkcjonalnością. Linia dachu, która do złudzenia przypomina coupe, jest wyrazem sportowych aspiracji, zaś stały napęd na cztery koła to gwarancja pewności i emocji podczas każdej podróży. Model ten jest dostępny w ofercie wynajem samochodów premium Warszawa.

Audi Q5 z 204-konnym dieslem 2.0 TDI to bez wątpienia przemyślane i uniwersalne auto – jest wygodne, zrywne, oszczędne oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jedną z najmocniejszych cech tego modelu są walory użytkowe. Zarówno z przodu jak i z tyłu nie można narzekać na brak miejsca, a bagażnik bez żadnych problemów pomieści kilka pokaźnych walizek. Na pochwałę zasługuje także ładna i estetyczna deska rozdzielcza, którą obsługuje się niezwykle intuicyjnie, wszystkie zegary również są bardzo czytelne. Do kompletu znajdziemy tutaj wygodne, wysokojakościowe fotele.

Wynajmij Audi Q5 Quattro Advanced w BlackCars!


Silnik jest mocną stroną prezentowanego Audi Q5 na wynajem. Turbodiesel o maksymalnym momencie 400 Nm wyśmienicie współpracuje z fabrycznym napędem quattro, który jest nieoceniony podczas przejazdu po drogach o gorszej przyczpności, zapewnia odpowiednią dynamikę i niskie zużycie paliwa. Automatyczna 7-biegowa skrzynia biegów pracuje bardzo dobrze i doskonale dobiera przełożenia.

Zachowanie auta na drodze również należy zaliczyć na ogromny plus. Mimo swoich dużych gabarytów, samochodem kieruje się niezwykle lekko i przyjemnie, a pojazd nie wychyla się na łukach. Całość wynosi komfort jazdy na bardzo wysoki poziom.

Wypożyczenie aut premium Warszawa staje się coraz częstszą alternatywą dla zakupu własnego samochodu lub leasingu. Wynajem Audi Q5 Quattro Advanced to ofera, którą zdecydowanie warto się zainteresować.