BMW X5 30d

BMW X5 30d

2023

Automat

3.0 286 KM

Diesel

Pakiet M-Sport

Kamera 360

X-Drive 4x4

Apple CarPlay i Android Auto

Adaptacyjne światła LED

Podgrzewane fotele

Ambient Light

Szukasz niezawodnego, przestronnego, a przede wszystkim luksusowego auta na wynajem? Doskonale się składa – ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Usługa, jaką jest wypożyczenie samochodów premium Warszawa zyskuje coraz większe grono zwolenników. Doskonałym wyborem będzie prezentowane auto do wynajęcia – BMW X5 30d.

BMW X5 …

Read more
Special offers
  • Fuel Tank Free
  • 2+1 for weekend

Gross prices

1–3 days

899 zł/za dobę

4–6 days

779 zł/za dobę

7–13 days

659 zł/za dobę

14-29 days

575 zł/za dobę

1 month

16000 PLN

1–3 days

4–6 days

7–13 days

14-29 days

1 month

899 zł/za dobę

779 zł/za dobę

659 zł/za dobę

575 zł/za dobę

16000 PLN

gross refundable deposit

Payment at the office

10000 PLN

Payment at the office

10000 PLN

Insurance

Liability insurance, comprehensive insurance, accident insurance

Included in the price

Liability insurance, comprehensive insurance, accident insurance

Included in the price

Requirements

Minimum driver’s age

20 years

having a driver’s licence

1 year

Minimum driver’s age

having a driver’s licence

20 years

1 year

24/7 service

Maintenance, inspections, tyres

Included in the price

Maintenance, inspections, tyres

Included in the price

Mileage limit

Daily

200 km

Weekly

1 400 km

Two weeks

2 100 km

Monthly

3 000 km

Annually

30 000 km

Daily

Weekly

Two weeks

Monthly

Annually

200 km

1 400 km

2 100 km

3 000 km

30 000 km

BMW X5 30d

Days

Price per day

PLN

Refundable deposit

PLN

Total mileage limit

km

Car issue outside of office hours

PLN

Car return outside of office hours

PLN

Amount due

PLN

Pay attention

By choosing this time of returning the car, you exceed the rental day. If you want to return the car later on the same day, add the option Rent / return the car outside office hours, or add another rental day.

Kto może wynająć auto?


Auto w naszej wypożyczalni może wynająć osoba fizyczna, która ukończyła 20 lat, i która posiada czynne prawo jazdy przynajmniej od roku. 


Kaucja - czy jest wymagana?


W naszej wypożyczalni dysponujemy autami o różnym standardzie. W związku z tym wymagamy opłacenia zwrotnej kaucji podczas wynajmu. Jej wysokość jest uzależniona od konkretnego modelu samochodu. Honorujemy kaucję opłacaną gotówką lub poprzez blokadę środków na karcie płatniczej. Nie wymagamy kaucji tylko w przypadku opłacania wynajmu online za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Najemca otrzymuje kaucję z powrotem w tej samej wysokości od razu po zwrocie nieuszkodzonego samochodu do naszej wypożyczalni. 


Formalności - jakie dane są potrzebne, by podpisać umowę?


W celu dopełnienia formalności wynajmu podpiszemy z Tobą umowę. Potrzebujemy do niej danych z Twojego dowodu osobistego, prawa jazdy, a także informacji o adresie zamieszkania.


Czy podstawiamy auto pod wskazany adres?


Tak, podstawianie auta pod adres wybrany przez Najemcę wchodzi w zakres naszych usług. Jego koszt jest zgodny z cennikiem. 


Czy można wypożyczyć lub zwrócić auto poza godzinami pracy wypożyczalni?


Istnieje możliwość wynajęcia lub zwrotu samochodu poza naszymi stałymi godzinami pracy oraz w niedziele. Należy jednak wówczas liczyć się z dopłatą w wysokości 50 złotych. 


Jakich dokumentów potrzebujesz, aby wynająć auto?

Będziemy potrzebowali jedynie Twojego dowodu osobistego i prawa jazdy, a także karty płatniczej, w przypadku wybrania opcji "wynajem bez kaucji". 


Kto może prowadzić wypożyczony samochód?

Oprócz osoby, na którą będzie podpisana umowa, samochód mogą prowadzić też inni kierowcy. Należy jednak zgłosić chęć prowadzenia przez nich pojazdu, abyśmy mogli dokonać stosownej adnotacji na umowie.


Jak tankować wypożyczone auto?

W momencie wypożyczenia spisujemy obecny poziom paliwa i oczekujemy, że zwrócisz nam auto zatankowane do tego samego poziomu, bez względu na to, ile paliwa zużyjesz. Koszty tankowania ponosisz z własnej kieszeni. 


Czy istnieje limit kilometrów?

Tak. Auta z naszej oferty są różnorodne i mają różne limity kilometrów. Zawsze udostępniamy informację o limitach w umowie wynajmu. 

1-3 dni - 200 km dzień

4-7 dni - 200 km dzień

8-14 dni - 150 km dzień

15-29 dni - 100 km dzień

1 miesiąc 3000 km miesiąc

Za każdy dodatkowy kilometr powyżej tego limitu naliczamy 1,50 zł opłaty dodatkowej.


Czy wynajętym autem można jechać za granicę?

Tak. Możesz poruszać się wypożyczonym samochodem na terenie Unii Europejskiej. Musisz jednak poinformować nas o tym zamiarze i uzyskać nasze pozwolenie.


Czy w trakcie wynajmu można przedłużyć czas trwania umowy?

Tak, możesz dokonać przedłużenia wynajmu. W tym celu poinformuj nas o tym, a zmienimy i wyślemy nową umowę. Będziesz mógł wykonać dopłatę za pomocą przelewu lub płatności kartą płatniczą online.


Czy wypożyczane auta są ubezpieczone?

Wszystkie auta wypożyczane u nas mają aktualne ubezpieczenie. W przypadku szkody z winy wynajmującego lub nieznanego sprawcy Najemca jest obciążany tzw. udziałem własnym. Można znieść udział własny wykupując u nas stosowną opcję. 


Jak postępować w przypadku szkody?


Gdy zatankujesz złe paliwo: jeśli zorientujesz się, że omyłkowo nalałeś złe paliwo - NIE URUCHAMIAJ SILNIKA. Zabezpiecz auto i skontaktuj się z nami - podstawimy samochód zastępczy i zajmiemy się problematycznym pojazdem. 


Gdy dojdzie do szkody całkowitej: jeśli weźmiesz udział w wypadku zadbaj o zabezpieczenie siebie, auta i otoczenia, udziel pomocy osobom poszkodowanym, wezwij policję, a jeśli jest potrzeba, również karetkę pogotowia. Na koniec skontaktuj się z nami i postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami.


W przypadku stłuczki: zabezpiecz auto i otoczenie, w razie potrzeby udziel pomocy osobom poszkodowanym i wezwij policję, a następnie skontaktuj się z nami.


Przebita opona: w przypadku zauważenia przebitej opony zabezpiecz auto i otoczenie i skontaktuj się z nami. Zamówimy mobilną usługę wulkanizacyjną, która naprawi oponę na miejscu lub jeśli to niemożliwe - podstawimy auto zastępcze. 


Stłuczona szyba: jeśli zauważysz stłuczenie szyby w aucie, skontaktuj się z nami. Jeśli odprysk nie przeszkadza w bezpiecznym użytkowaniu samochodu, zostanie on naprawiony po zwrocie. W przypadku wybitej szyby zorganizujemy auto zastępcze. Skontaktuj się z nami w przypadku zaobserwowania stłuczenia lub odprysku. 


Czy udział własny w szkodzie jest konieczną opłatą?

W sytuacji, gdy stłuczka została spowodowana przez Najemcę lub sprawca uszkodzenia auta jest nieznany, wówczas Najemca ponosi koszty udziału własnego - jednorazowej opłaty. Jeśli sprawcą jest inny uczestnik ruchu drogowego, naprawa jest pokrywana w całości z ubezpieczenia sprawcy. Udziału własnego w szkodzie można uniknąć, wykupując uprzednio taką usługę.


BMW X5 30d

BMW X5 30d

Szukasz niezawodnego, przestronnego, a przede wszystkim luksusowego auta na wynajem? Doskonale się składa – ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Usługa, jaką jest wypożyczenie samochodów premium Warszawa zyskuje coraz większe grono zwolenników. Doskonałym wyborem będzie prezentowane auto do wynajęcia – BMW X5 30d.

BMW X5 posiada wszystko to, czego oczekujemy od auta tego typu – jest monumentalny, masywny i luksusowy, a jednocześnie odznacza się sportowym charakterem.

Materiały zastosowane do wykończenia wnętrza są tu oczywiście na bardzo wysokim poziomie. Skórzane fotele sprawiają, że zasiadając w środku czujemy się dokładnie tak, jak byśmy tego chcieli w dużym, luksusowym samochodzie. Nie zapomniano tu jednak o praktyczności wnętrza – do dyspozycji mamy podgrzewane i chłodzone uchwyty na kubki, miejsce do bezprzewodowego ładowania telefonu i spore kieszenie w drzwiach. Siedząc z tyłu również nie możemy narzekać na brak miejsca, także jeśli chodzi o bagażnik.

Wynajmij BMW X5 30d - komfort i osiągi sportowe


BMW ma dawać przede wszystkim radość z jazdy. Duża w tym zasługa układu kierowniczego – pozwala dobrze wyczuć samochód podczas jazdy, a jednocześnie jest dokładny i błyskawicznie reaguje na polecenia kierowcy. Nadwozie nie przechyla się podczas wchodzenia w zakręty, tak więc ich pokonywanie – mimo 2,1 tony masy – potrafi dać dużo frajdy.

Nie można ukrywać, że auto dostępne w ofercie wynajem SVU Warszawa musi być luksusowe w prowadzeniu, dlatego też w tym przypadku mamy wybitne wyciszenie, którego nie są w stanie zakłócić terenowe opony. Nawet przy najwyższych prędkościach pasażerowie mogą ze sobą swobodnie rozmawiać, bez podnoszenia głosu. Zawieszenie bezbłędnie izoluje podróżujących od nierówności na drodze, co znacząco wpływa na komfort podczas pokonywana kolejnych kilometrów – również na nierównych drogach. A propos nierównych dróg – BMW X5 30d na wynajem doskonale sprawdza się również w terenie.

Jeśli interesuje Cię auto wszechstronne, ale jednocześnie luksusowe i komfortowe, zapoznaj się z ofertą wynajem aut premium Warszawa.